Przeglądy obiektów budowlanych

Naszym Klientom zapewniamy między innymi pełną obsługę w zakresie okresowych przeglądów technicznych budynków.

Okresowe przeglądy budynków są bardzo ważne, gwarantują bowiem bezpieczeństwo ich użytkownikom. Z tego też powodu powinny być przeprowadzane przez osoby posiadające niezbędne doświadczenie, które w dodatku są rzetelne oraz w pełni świadome swojej odpowiedzialności. To właśnie zapewniamy my, wymogi te spełniają bowiem wszyscy nasi pracownicy. Dzięki temu wszelkie przeprowadzane przez nas przeglądy budowlane odznacza - i wyróżnia na tle innych - najwyższa jakość.

W naszej pracy kierujemy się zasadami etyki zawodowej, a także przepisami Prawa Budowlanego. Zapewniamy wszelkiego typu przeglądy techniczne budynków o charakterze kompleksowym. Decydując się na współpracę z nami zyskujecie Państwo gwarancję pełnego bezpieczeństwa. Choć mawia się, że bezpieczeństwo jest bezcenne, my zapewniamy je za wyjątkowo atrakcyjną cenę, która pozytywnie zaskoczy nawet najbardziej wymagającego klienta.

Prawo budowlane szczegółowo określa obowiązki Zarządcy/ Właściciela obiektu budowlanego.

Szczegółowe informacje odnośnie obowiązków Zarządcy/ Właściciela można zobaczyć na stronie:

http://80.237.160.189/polskieustawy/norms.php?head=0&actid=331&norm=63&lang=48&adate=20110408&PHPSESSID=d354c58069295e6136dc180f97ec2d30

Posiadamy wymagane Prawem Budowlanym uprawnienia do prowadzenia okresowych przeglądów obiektów budowlanych, oraz doświadczenie w budownictwie. Zapraszamy do korzystania z naszych usług.

Zakres usług:

  • Półroczy przegląd budowlany,
  • Roczny przegląd budowlany, sanitarny, instalacji gazowej
  • Pięcioletni przegląd budowlany, instalacji elektrycznej i piorunochronnej
  • Założenie i prowadzenie książki obiektu budowlanego
  • Przewody dymowe i wentylacyjne

Copyright © 2007-2010. Pozycjonowanie stron i reklama w internecie - Aweo.pl
stat4u